ПРО НАС
Більше 22 років досвіду
Наша компанія заснована в 1998 році, сертифікована відповідно до MLC 2006, ISO 9001 і успішно працює по теперішній час на ринку формування морських екіпажів. Політика нашої компанії - прозорість в бізнесі, безпека мореплавання, економія коштів судновласника.
Ми володіємо великою базою даних українських моряків всіх позицій та посад, яка дозволяє нам формувати екіпажі кваліфікованими, досвідченими і перевіреними нами в роботі моряками. Розуміючи свою відповідальність при відборі моряків, ми приділяємо увагу безпеці мореплавання, при цьому беремо до уваги не тільки професійні якості моряків, а й особисті характеристики, відгуки з попередніх місць роботи та психологічну стійкість як запоруку якісної роботи екіпажу.
Весь цей час ми тісно співпрацюємо з українськими морськими навчальними закладами, центрами навчання та атестації морського плавскладу, ГРДМУ. Наша компанія пропонує високоякісні послуги в сфері пошуку штату для різних типів суден. На вимогу клієнта компанія може надати всі необхідні послуги в Україні, а також по всьому світу.
Наші сертифікати